VII. Nemzetközi Késkiállítás és Vásár
Igen, bizony, megint szeptember van és ilyenkor -mint az elmúlt 6 év folyamán megszokhattuk- a Lurdy házban megrendezik a Késmíves Céh által fémjelzett immáron már a VII. Nemzetközi Késkiállítást és Vásárt. Tavaly voltam első alkalommal ezen a rendezvényen tehát nem tudtam mihez viszonyítani, hogy a rendezők az előző év hibáiból okulva javítottak-e valamit is. Most…
