Boldog(abb) Új Évet 2025

Üdv, Szia és Helló Neked aki éppen a blogomat olvasod! Eltelt egy újabb év, – ez rengeteg idő, és mégis pillanatok alatt elszállt. Rengeteg terved, elképzelésed  volt a 2024 évben és nagy eséllyel a felét ha sikerült megvalósítanod… – nincs igazam? Sajna én is pont így vagyok vele. Voltak terveim, nem kevés… és persze vannak…

Salamat Natal – azaz Boldog Karácsonyt ahogy simalunguni batak mondják

Üdv helló és Szia! Eltelt egy újabb év, és újra itt a Karácsony. Itt az alkalom, hogy legalább évente egy alkalommal megköszönjem Nektek, hogy figyelmetekkel megtisztelitek valamelyik webfelületemet amiből szerencsére akad pár, bár sajna nincs mindig kellő figyelem rá fordítva. Minden évben megpróbálok kicsivel jobban dolgozni, kicsivel jobb lenni mint előző évben, de sajnos nem…